Nákupný Košík

O nás


"Našim cieľom v ActiveDesku je poskytovať produkty a služby, ktoré zlepšujú zdravie, produktivitu a každodenný život." 

ActiveDesk bol vytvorený potom, čo jeden z našich zakladateľov žil dlhé roky v New Yorku. Počas svojho pôsobenia pracoval pre rýchlorastúcu spoločnosť a preskúmal niekoľko zariadení pracovného stola. Výškovo nastaviteľné stoly hrali dôležitú úlohu pri zlepšovaní blahobytu pri práci tým, že znižovali dlhodobé sedenie.

 

 

 

Po rozsiahlom prieskume sme sa rozhodli priniesť na európsky trh dokonalý, high-end, výškovo nastaviteľný stôl, ktorý je navrhnutý pre každodenné použitie za dostupnú cenu.

"V začiatkoch prieskumu sme zistili 3 hlavné faktory, ktoré tvoria kvalitný výškovo nastaviteľný stôl: Stabilita, Pohodlnosť ovládania a Výdrž." 

Okrem toho, že ActiveDesk musel mať výnimočnú stabilitu pri zdvíhaní, musel sa rýchlo pohybovať medzi pozíciami aj pri plnom naložení. Pre pohodlné každodenné používanie musel mať ovládanie pomocou tlačidiel. A samozrejme, musel to byť dlhotrvajúci produkt vysokej kvality.


 

 

 

Prinášame vám špičkový produkt za prijateľnú cenu. Zvyšujúci sa dopyt po výškovo nastaviteľných stoloch po celom svete viedol k zníženiu technologických nákladov a zníženiu výrobnej ceny. V spolupráci s výrobcami po celom svete sme teraz schopní priniesť na trh ActiveDesk za dostupnú cenu.

Prinášame lepší produkt v každom aspekte a doplnili ho o 45-dňové skúšobné obdobie, pretože najlepší spôsob, ako vyskúšať náš ActiveDesk je v pohodlí vášho každodenného prostredia. Niektoré vylepšenia sa môžu zdať ako zanedbateľné, ale celkovo zohrávajú obrovskú úlohu pri vytváraní dokonalého produktu pre ergonomickejšie, zdravšie a produktívnejšie pracovisko.